עלינו

במשך שלושה עשורים, התחדדה בקרבנו ההבנה שאיכות השירותים המשפטיים מושתת על שני גורמי מפתח: מקצועיות המשרד ואופן הליווי של לקוחותינו. מתוך תובנה זו אנחנו בפירמת עוה”ד קנולר, ישינובסקי, קינן ושות’ מאפשרים ללקוחותינו ליהנות מכל העולמות: מצד אחד, סט הכלים והמיומנויות של משרד בוטיק מוביל, במגוון רחב של תחומים, שמספק תוצאות מוכחות בשטח; מצד שני, מעורבות ישירה של השותפים ועורכי הדין הבכירים במשרד, במסגרת תהליכים המאפשרים למצות את המומחיות והנסיון שנצברו במשרדנו לאורך השנים במגוון התחומים בהם אנו עוסקים. שילוב ייחודי זה מאפשר לנו להעניק ללקוחותינו שירותים משפטיים מהמעלה הראשונה, בהתאם לצרכים הייחודיים של כל אחד ואחת מלקוחותינו.

חדשנות

פירמת קנולר, ישינובסקי, קינן ושות’ מאוישת ע”י עורכי הדין המובילים בתחומם. הידע והמיומנויות שצברנו לאורך השנים מאפשרים לנו לטוות פתרונות חדשניים בסוגיות משפטיות מורכבות עבור התאגידים, האגודות השיתופיות, הרשויות המוניציפאליות והגופים המסחריים הגדולים בישראל.

מובילות

משרדנו מופיע באופן קבוע בצמרת הדירוגים השונים בכל תחומי פעילות הליבה של הפירמה לרבות בתחום האגודות השיתופיות, ליטיגציה, כינוסים ופירוקים, תכנון ובניה ואנרגיה ותשתיות.

מעורבות

המעורבות המלאה של השותפים וההיכרות המעמיקה עם לקוחותינו, לצד סיעורי המוחות הרב-תחומיים בין כלל עורכי הדין במשרד, מעניקים תמונת מצב מלאה של האפשרויות השונות ומסייעים לנו להגיע לפתרון המיטבי עבור לקוחותינו.

נשמח להעמיד לרשותכם את הניסיון והכלים שצברנו, במסגרת מניפה רחבה של תחומי פעילות.

כל תחומי ההתמחות:

חדשנות. מובילות. מעורבות.