ליטיגציה

ליטיגציה

מארג ההיבטים הנרחב בייצוג לקוחות בבתי המשפט ובטריבונלים המשפטיים השונים, בכל תיק ליטיגציה, מצריך מומחיות רב-תחומית ומשלב פעמים רבות ידע ומומחיות בהיבטים משפטים ומסחריים שונים.

עבודת מחלקת הליטיגציה במשרדנו מבוססת על מלאכת מחשבת של עבודת הכנה מאומצת, זיהוי אינטרסים של כלל המעורבים בהליך (ולעיתים גם של צדדים שלישיים) ומקצועיות חסרת פשרות. המומחיות שלנו מבוססת על ניסיון רב שנים בניהול הליכי ליטיגציה בערכאות המשפטיות השונות ובהליכי יישוב סכסוכים בבוררויות וגישורים, בתיקים שבהם מעורבים גופים מסחריים, אגודות שיתופיות, גופים מוניציפאליים, מוסדות שלטוניים וגופים פרטיים.

חותרים לתוצאה מיטבית

מחלקת הליטיגציה במשרדנו מאוישת ע”י ליטיגטורים מנוסים, שממפים את מכלול השיקולים וחותרים לתוצאה אופטימלית עבור לקוחותינו. התיקים במשרדנו מנוהלים באופן ישיר ע”י השותפים ועורכי הדין הבכירים במשרד, אשר מתווים את הדרך, מיישמים פתרונות יצירתיים ומקיימים סיעורי מוחות רב-תחומיים. קבלת תמונת מצב מקיפה והרכבת מפת האינטרסים של הצדדים להליך, מאפשרים לנו למצות את מלוא הזכויות של לקוחותינו ולהוביל לתוצאה המיטבית עבורם, בעיתוי ובזמן האופטימליים, בכל הערכאות המשפטיות והטריבונלים הרלוונטיים.

מחלקת הליטיגציה – פתרונות מרכזיים

משרדנו מתמחה בניהול תיקים מסחריים מורכבים במגוון תחומים רחב ובכלל זה בתחומי תאגידים, חוזים, מקרקעין, קניין רוחני, תכנון ובניה, לשון הרע, תובענות ייצוגיות, תובענות נגזרות, תקשורת, ניירות ערך, בנקאות, צווארון לבן, עבודה, סכסוכים בין בעלי מניות, תביעות כנגד נושאי משרה ועוד.

כמו כן, משרדנו מתמחה בניהול הליכים מנהליים, הגשת עתירות מנהליות לבתי המשפט המנהליים ולבג”צ במגוון רחב של נושאים, לרבות התמחות וניסיון רב בתחום דיני המכרזים, רשויות מקומיות ודיני תכנון ובניה.

בנוסף, למחלקת הליטיגציה במשרדנו מומחיות בניהול הליכים משפטיים בתחום האגודות השיתופיות, לרבות ייצוג קיבוצים, מושבים ואגודות שיתופיות מסחריות, הן בבתי המשפט והן בפני רשם האגודות השיתופיות. מומחיות זו מבוססת על היכרות עמוקה ורבת שנים עם ההיבטים השונים של תחום האגודות השיתופיות.

בין לקוחותינו

למחלקת הליטיגציה במשרדנו ניסיון עשיר בייצוג שורה ארוכה של לקוחות, מהארץ ומחו”ל, לרבות חברות מקומיות ובינלאומיות, חברות פרטיות וציבוריות, עיריות גדולות, ועדות תכנון ובניה, תאגידים עירוניים וממשלתיים, בנקים (בארץ ובחו”ל), קרנות השקעה, אגודות שיתופיות ועמותות ויחידים.

ייצוג הגופים השונים – מסחריים, מוניציפאליים ויחידים, מאפשר לנו להיכנס לנעליו של כל צד במסגרת ההליך הליטיגטורי, להבין את נקודת מבטו ואת האינטרסים והשיקולים המנחים אותו ולחתור לפתרון הטוב ביותר עבור הלקוח שלנו.

דירוגים

המשרד מדורג בקביעות בדירוגי הליטיגציה, לרבות דירוגו ע”י BdiCode כמשרד מוביל בתחום לשנת 2022.

את מחלקת הליטיגציה מובילים עו”ד אביתר קנולר, מייסד המשרד ובעל ניסיון של כ- 30 שנים בניהול הליכי ליטיגציה ועו”ד ליאת קינן, שותפה ומנהלת הליכי ליטיגציה ויישוב סכסוכים מזה כ-20 שנים.

לפרטים נוספים: