משפט מסחרי

משפט מסחרי

התנהלותו של התאגיד המסחרי מבוססת על פעילויות שוטפות לצד התקשרויות בהסכמים מסוגים שונים; אלו נדרשים לליווי וייצוג משפטי שוטף ומקצועי, אשר לו השפעה מכרעת על יכולתו של התאגיד לעמוד במטרותיו.

למשרדנו מומחיות וניסיון רב שנים בליווי ובייצוג תאגידים מסחריים בתחנות השונות, הן במהלך העסקים הרגיל של התאגיד והן למען גיבוש התקשרויות ועריכת הסכמים שונים ומגוונים.

אנו מעניקים ללקוחותינו ליווי וייצוג משפטי לאורך כל שרשרת ההתקשרות, משלב המשא ומתן (ולעיתים אף מאיתור הגורם המתקשר הרלוונטי), דרך תכנון מתווה העסקה, גיבוש הסכמות ראשוניות/זיכרון דברים, בדיקת נאותות, עריכת הסכם – ועד להשלמת העסקה על כל הכרוך בכך, לרבות ייצוג בפני הרשויות הרלוונטיות. ניסיון רב השנים והקשרים ההדוקים שטווינו במרוצת הזמן עם רשויות וגופי הרגולציה השונים, מאפשרים לנו לראות את התמונה המלאה ולחתור לגיבוש עסקה מיטבית.

המחלקה המסחרית – פתרונות מרכזיים

משרדנו מלווה תאגידים, כמו גם את נושאי המשרה בהם, מנהלים בכירים, דירקטורים ובעלי מניות, בכל סוגי העסקאות על היבטיהן השונים: ייסוד ורישום תאגידים, מיזוגים ורכישות, רה-ארגון, הסכמים מסחריים, הסכמי מימון והסכמי השקעה, הסכמי בעלי מניות ומיזמים משותפים למיניהם ועוד. בנוסף, אנו בעלי ניסיון בליווי עסקאות בינלאומיות.

למשרד מומחיות, ידע וניסיון רב בעסקאות מיזוג ורכישה מורכבות, לרבות התווית מבנה ואסטרטגיה, עריכת בדיקות נאותות, ניסוח טיוטות, ניהול מו”מ, לווי דירקטורים ובעלי מניות, התנהלות מול הרשויות השונות וטיפול בכל העניינים הנלווים כגון עובדים, מיסוי, הגבלים עסקיים, רישוי ועוד.

אנו מעניקים ליווי שוטף לתאגידים רבים בסוגיות מסחריות שוטפות ובהתנהלות מול הרשויות השונות, לרבות בתחום ההגבלים עסקיים.

מומחיותם של עורכי הדין שלנו בתחומי משפט רלוונטיים נוספים, כמו גם היכרותם המעמיקה עם ענפי המסחר השונים ועם הרגולציה החלה בעניינם, מסייעים ללקוחותינו בכל ההיבטים המסחריים הרלוונטיים.

 

בין לקוחותינו

למשרדינו מומחיות, ידע וניסיון רב בעסקאות מורכבות בכל מגזרי הפעילות העסקית ובייצוג חברות פרטיות, ציבוריות וממשלתיות. בין לקוחותינו נמנים תאגידים וחברות מסוגים שונים, כמו גם רשויות מוניציפליות גדולות.

את המחלקה המסחרית מוביל עו”ד אביתר קנולר.

לפרטים נוספים: